Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

I etap Spinningowego Pucharu Okręgu 2017

W dniu 21 maja odbyła się pierwsza tura Spinningowego Pucharu Okręgu - 2017. Zawody odbyły się na zbiorniku zaporowym Siedlemin - Roszków. Dopisała nam bardzo ładna pogoda. Od rana śłonecznie jedynie przeszkadzał dość silny wiatr. Bardzo raptowna zmiana pogody  jaka miała miejsce w sobotę niestety znaczaco odbiła się na wynikach zawodów. Zawody były rozgrywane metoda tradycyjną jednak jak co roku w zawodach Spinningowy Puchar Okręgu zawodnicym mogli skorzystać z możliwości wypuszczenia żywej ryby do wody. Zawody zakończyły się wspólnym obiadem. Do zobaczenia na drugiej turze Spinningowego Pucharu Okręgu.

 

Wyniki zawodów znajdziesz w załączniku.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (11)

 • wedkarz2013 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 26 + / -

  Miałem nie zabierać głosu ale jak widzę kręcenie kol. Baka obciążaniem wędkarzy z Kalisz, wędkarze z Kalisza nie mają problemów z p. P. K. ma je okręg . Przypomnę taką sytuację sprzed paru lat z mistrzostw okręgu w spławiku. kol. Marek Grajek spóznił się na odprawę 10 min i został wykluczony z zawodów 2 - dniowych nie było tłumaczenia. Tutaj jest kolejny przekręt ,tłumaczenie ze się zapomniało co było na odprawie jest śmieszne. Komisja sędziowska nie jest dobrym wujkiem , przebaczenie to kol. P.K. może dostać na spowiedzi bo na boga ciągle się powołuje AMEN.

 • lordsum Data dodania: 1 rok temu Oceń: 25 + / -

  Czytając poniższe można odnieść wrażenie sztucznego "bicia piany". Kol. Andrzej Bak mógł wykluczyć z zawodów "oszusta" ale podjął inną decyzję do której jak sędzia główny miał prawo. Czy słusznie? W jednych oczach nie w innych tak, kwestia podejścia do sprawy. O sytuacji poinformował obecnych zawodników, nikt nie wniósł sprzeciwu, czy decyzję zaakceptował. Jedynym może błędem (w mojej opinii) jaką kol. Andrzej popełnił to brak wzmianki o tym oszustwie w relacji z zawodów. O takich rzeczach trzeba mówić, może kol. Kaczmarek w przyszłości troszkę pomyśli. Panie Kaczmerek wstyd i tyle, Prezes koła powinien świecić przykładem ale chyba nie w taki sposób.

 • kotwica_86 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 29 + / -

  Kol. mjanek,ale po co jakaś komisja, przecież Pan Andrzej Bak, definitywnie stwierdził że to Koledzy z Kalisza są wszystkiemu winni, już zdecydował. Tylko w sprawie przekrętu na zawodach sportowych,, który jest głównym powodem "mącenia" nie potrafił podjąć właściwej decyzji.Najlepiej więc,- zdyskwalifikować wszystkich z Kalisza, oczywiście po za jednym, tym honorowym. Darz Wodo!

 • mjanek Data dodania: 1 rok temu Oceń: 27 + / -

  Proponuje utworzyć komisje śledczą która zajmie się wyjaśnieniem tej sprawy.
  Panowie z Okręgu dlaczego tak się boicie pana K.?
  Gdyby był to inny zawodnik dawno był by zdyskwalifikowany.

 • andrzej_bak Data dodania: 1 rok temu Oceń: -22 + / -

  Rozwiń
 • jamnik123 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 28 + / -

  Ta niechęć do tego pana nie jest od wczoraj, szkoda tylko że te incydenty trafiają się na spinningu .

 • andrzej_bak Data dodania: 1 rok temu Oceń: -21 + / -

  Rozwiń
 • jamnik123 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 29 + / -

  Boże widzisz i nie grzmisz , pan P.K. panie Andrzeju jak będzie trzeba to w łyżce wody utopi, a o honorze to lepiej nie wspominać.

 • Florkowski Andrzej Data dodania: 1 rok temu Oceń: 45 + / -

  Panie Andrzeju, zgadzam się z Panem - "Zgadza się że kolega Paweł K. złamał regulamin i wcześniej rozpoczął zawody. Ale reszta to wyssane z palca bzdury." Do złamania regulaminu należałoby jeszcze dodać brodzenie, a bzdury to tłumaczenie pana Pawła K.- ? Pan Paweł to jednak już duży chłopiec, bawi się mundurkami i na zegarku powinien się znać. Gdyby nie interwencja zawodników obserwujących zdarzenie z przeciwnego brzegu, sprawy by nie było. W tym przypadku zwrot - "postąpił honorowo" jest co najmniej nadużyciem.
  Jeszcze jedno: "aby nie rozpoczynać sezonu okręgowych zawodów spinningowych od dyskwalifikacji, jako sędzia główny podjąłem decyzję pozwalającą koledze Pawłowi K. uczestniczenie w zawodach." - na zakończenie sezonu już można zdyskwalifikować?
  Panie Andrzeju, na zawodach nie byłem, zajście znam tylko z relacji kolegów tam obecnych, Jeżeli jednak taki przebieg miało to zdarzenie, proszę przyznać, że jednak coś było nie tak. Pozdrawiam. Andrzej Florkowski

 • andrzej_bak Data dodania: 1 rok temu Oceń: -45 + / -

  Rozwiń
 • fisherman_45 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 48 + / -

  Ze zdumieniem przeczytałem relację z I etapu Spinningowego Pucharu Okręgu 2017, z relacji wynika że wszystko odbyło się w jak najlepszym porządku, pogoda dopisała, zawody zakończyły się wspólnym obiadem, bajka!

  A zaczęły się niesmacznym skandalem: otóż, „kolega” Paweł Kaczmarek prezes koła Pasja z Kalisza już ok. 10 minut przed zawodami, mimo zakazu brodzenia, wlazł pod pachy do wody, złowił szczupaka i schował do torby z zamiarem przedstawienia go w trakcie zawodów. Jednak czujność kolegów, też z Kalisza , udaremniła ten występek. Powiadomiony o próbie oszustwa, Sędzia główny zawodów, kol. Andrzej Bak demaskuje oszusta, dyskwalifikuje i usuwa z zawodów. No i tak powinno być.

  Jednak, z jeszcze większym zdumieniem zobaczyłem tabelę wyników, na 14 pozycji „kolega” Paweł Kaczmarek - sklasyfikowany: O punktów! W tabeli brak pozycji : zdyskwalifikowano. Nic się nie stało? Może jeszcze weźmie udział w drugiej turze Pucharu Okręgu ?
  Oszust zdyskwalifikowany razem z nami, pozostałymi, zerującymi kolegami, którzy do końca brali udział w zawodach, na jednej liście?

  Dlaczego Kapitanat Okręgowy kryje, zamiast napiętnować takie postępowanie „kolegi” który już nie raz miał takie wpadki, w środowisku spinningistów nosi ksywkę :Mrożonka”
  Tą sprawą powinien zająć się Okręgowy Sąd Koleżeński – Przecież ta sprawa dotyczy prezesa Koła PZW.
  Liczę na ustosunkowanie się Kapitanatu na moje uwagi, w przeciwnym razie, sprawą zainteresuję Główny Kapitanat Sportowy.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin