Szkolenie dla sedziów wędkarskich zmiany organizacyjne

K O M U N I K A T !!

Bardzo dziękujemy za liczne zgłoszenia kół i klubów sędziów wędkarskich do szkolenia, łącznie koła i kluby zgłosiły 190 sędziów. Z przyczyn organizacyjnych jesteśmy zmuszeni do zmiany miejsca oraz systemu szkoleń i tak:

1. Szkolenie dla sędziów klasy okręgowej odbędzie się w dniu 14.04.2018 roku (sobota) o godzinie 1500 na sali konferencyjnej w Zespole Szkół Transportowych przy ul Kantaka w Ostrowie Wlkp (naprzeciw biura Z.O)

1. Szkolenie dla sędziów klasy podstawowej odbędzie się w dniu 21.04.2018 roku (sobota) o godzinie 1500 na sali konferencyjnej w Zespole Szkół Transportowych przy ul Kantaka w Ostrowie Wlkp (naprzeciw biura Z.O)

Jednocześnie informujemy że do dnia dzisiejszego nie zgłosiły sędziów do szkolenia takie koła jak: Dobrzyca, Jaraczewo, Kalisz Runotex, Krotoszyn PZL, Odolanów, Ostrów II, Ostrów Kolejarz, Sieroszewice, Skalmierzyce, Sośnie i Zduny.

Wszystkich uczestników szkoleń prosimy o zabranie dotychczasowych legitymacji sędziowskich oraz jednego zdjęcia.

S E K R E T A R Z OKS

Bogdan Tyrakowski