KOMUNIKAT Okregowego Kapitanatu Sportowego

Uprzejmie informuję że w dniu 25.03.2014 roku na wniosek Okręgowego Kapitanatu Sportowego, Prezydium Zarządu Okręgu podjęło uchwałę wprowadzającą zmiany w Terminarzu Zawodów Okręgu:

W miejsce Spinningowego Grand-Prix wprowadzony zostaje Spinningowy Puchar Okręgu, który nie będzie eliminacją do Spinningowych Mistrzostw Okręgu 2014.

Terminy i miejsca zawodów pozostają bez zmian z tym że, na wyraźne życzenie Klubu Spinningowego PPL-SPIN nie będzie on współorganizatorem I etapu zawodów.