Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

KOMUNIKAT Okregowego Kapitanatu Sportowego

 

Uprzejmie informuję że w dniu 25.03.2014 roku na wniosek Okręgowego Kapitanatu Sportowego, Prezydium Zarządu Okręgu podjęło uchwałę wprowadzającą zmiany w Terminarzu Zawodów Okręgu:

 

    W miejsce Spinningowego Grand-Prix wprowadzony zostaje Spinningowy Puchar Okręgu, który nie będzie eliminacją do Spinningowych Mistrzostw Okręgu 2014.

    Terminy i miejsca zawodów pozostają bez zmian z tym że, na wyraźne życzenie Klubu Spinningowego PPL-SPIN nie będzie on współorganizatorem I etapu zawodów.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

 • Kaczmarek Paweł Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  ZAPRASZAMY
  „DRAPIEŻNIK - JASTRZĘBNIK”

  Zarząd Koła „PASJA” w Kaliszu, zaprasza, miłośników i pasjonatów spinningu na: „Pierwsze Otwarte Zawody Spinningowe”, które odbędą się dn.: 10.05.2014 r. (SOBOTA) Zbiórka Rzeka PROSNA – most Jastrzębniki Tama, 10 zł. startowe, zapisy od godz. 07 30, o 08 00 rozpoczęcie zawodów. Są ufundowane liczne oraz BOGATE nagrody, PUCHARY dla ZWYCIĘŻCÓW, TALONY, specjalną nagrodę ufundował: Prezes Koła „PASJA” tzw. „KOSZYK PREZESA”. Na zakończenie Zawodów, będzie wspólna „BIESIADA”, ZAFUNDOWANA przez członka Naszego Koła, kol. Macieja… Całość udokumentowana będzie zdjęciami i filmem, niebawem powstanie Strona Internetowa Koła.

  Zapisy do dn. 05.05.2014r. przyjmują sklepy: „Jasny”„Kakadu”, Nasza Praca ul. Staszica 45
  Za Zarząd Koła „PASJA”